«FM WORLD: СТРАТЕГІЯ МОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ»

Підходить до завершення 2017 рік. А попереду ще цікавіший 2018, який, ми впевнені, буде багатим на нові зустрічі, незабутні подорожі, нові здобутки та ще більші успіхи. Щоб 2018 рік був вдалим для твого бізнесу та максимально прибутковим необхідно правильно скласти свій бізнес-план та визначитися із стратегією розвитку бізнесу. Тому запрошуємо тебе та твою структуру на семінар практикум «FM WORLD: СТРАТЕГІЯ МОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ 2018». Плануй свої успіхи в майбутньому році вже зараз.

Наприкінці року зазвичай кожен з нас підводить підсумки своєї роботи та планує свої досягнення на наступний бізнесовий рік. Як збільшити обороти, підвищити доходи, піднятися на вищий рівень, стати краще конкурентів? Ці питання ставить кожен, хто будує свій бізнес. Як стати успішним в наступному році? – про це на нашому мотиваційному семінарі практикуму: «FM WORLD: СТРАТЕГІЯ МОГО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ 2018».

На вас чекають майстер – клас успіху від Аметистової Зірки FM WORLD Кшиштофа Цибула, виступи успішних лідерів з Польщі, презентація нової ексклюзивної серії для догляду за волоссям HAIRLAB та ще багато приємних сюрпризів.

Локація: м. Львів, вул. Щирецька, 36. («Південний ЕКСПО»)

Детальна інформація: FM WORLD

Всі новини

З питань проведення виставок, конференцій та інших подій звертайтесь за номерами:

м. Львів вул. Щирецька, 36, ВЦ «Південний-EXPO» Як доїхати?